Лікарські трави

8 июня 2011 -
article275.jpg

Є рослини, які ми їмо, є ті, якими ми милуємося. Пряні, лікарські та “чайні” – це ті, з якими ми теж спілкуємося дуже тісно. Їм ми довіряємо проникати в себе, входимо з ними в дуже близький контакт.

Мати у своєму саду “трав’яний куточок” – просто і дуже корисно. Заварюючи чай, можна кинути в заварку пахнючого листя, і кожен раз можна змінювати відтінки чаю за настроєм та за порами року (тому що майже всі ароматичні рослини пахнуть по-різному до цвітіння, під час і після).


Потрібно підлікувати шкіру від сонячних опіків, обвітрювання, алергії? – Тут же можна принести з саду деревій, чистотіл, шавлію, заварити і використовувати. Нежить, кашель, ревматизм, втома – все лікується “зеленими друзями”, не так різко і швидко, як аптечними ліками, зате набагато більш м’яко і “По-дружньому”. Рослину, яку ви виростили самі з любов’ю так само з любов’ю поставиться до вас.

Вони красиві, декоративні і в основному абсолютно не вибагливі. Материнка, звіробій, меліса, м’ята, чебрець, шавлія і багато інших будуть рости у вашому саду багато років без жодного догляду, будучи тільки один раз добре посаджені. І “урожай” їх буде постійним, якщо ми будемо зривати тільки квіти та листя, а не виривати всю рослину.

Багато лікарських рослин мають дуже декоративні сорти з строкатими листочками (чебрець, шавлія, базилік) або яскравими квітами (монарда, календула), які зазвичай мають такі ж лікарські та запашні властивості, як і “звичайні”.

На сайті розплідника “Первоцвіт” pervosvet.com.ua/ru/catalog/travi/ ми пропонуємо розсаду трав (восени і навесні) та зібрані висушені трави і масла, приготовані з них.

Насолоджуйтеся і будьте здорові!
 
автор: Дмитро Соколов
 

 

Похожие статьи:

ПолитикаМустафа Джемилев: ФСБ России внедряет план по дестабилизации ситуации в Крыму

НовостиТарас Чорновил: Могилев введет в Крым экстремистские группировки

НовостиМогилеву показали, как школьники «работают» за неподключенными мониторами

ОбществоВ Крыму православный священник окропил святой водой спящих мусульманских детей

НовостиКрым объявил себя «жемчужиной мира»

При комментировании материалов сайта соблюдайте правила общечеловеческой этики Понравился материал? Поделитесь с друзьями

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Владельцы этого сайта никогда не разделяют точку зрения авторов

По просьбе правообладателей будет удален любой контент, к которому есть обоснованные претензии

[b][/b]
[b]
[/b]