Список депутатов Жовтневого районного в г.Луганске совета

21 января 2011 - Андрей Митяев

1  Болдарь Олег Григорович обраний по виборчому округу № 5 від міської організації Партії регіонів
 

2 Борисов Віталій Миколайович обраний за списком міської організації політичної партії "Сильна Україна"
 

3 Брежнєв Петро Володимирович обраний по виборчому округу № 8 від міської організації Партії регіонів
 

4 Брусов Едуард Анатолійович обраний за списком міської організації Партії регіонів
 

5 Буданова Людмила Яківна обрана по виборчому округу № 23 від міської організації Комуністичної партії України
 

6 Василенко Валерій Федорович обраний по виборчому округу № 2 від міської організації Партії регіонів
 

7 Ведмеденко Людмила Юріївна обрана по виборчому округу № 16 від міської організації Партії регіонів
 

8 Галат Ірина Миколаївна обрана за списком міської організації Партії регіонів
 

9 Григоренко Микола Іванович обраний за списком міської організації політичної партії "Фронт Змін"

10 Дольчук Володимир Вікторович обраний по виборчому округу № 20 від міської організації Партії регіонів

11 Єловська Ольга Володимирівна обрана за списком міської організації Партії регіонів

12 Єфіменко Юрій Володимирович обраний за списком міської організації Партії регіонів

13 Єфімов Олександр Олександрович обраний за списком міської організації Комуністичної партії України

14 Желдак Ігор Валерійович обраний за списком міської організації Партії регіонів

15 Заваляк Володимир Маріанович обраний по виборчому округу № 21 від міської організації Партії регіонів

16 Івановський Сергій Олексійович обраний по виборчому округу № 27 від міської організації Партії регіонів

17 Калініченко Сергій Іванович обраний по виборчому округу № 4 від міської організації Партії регіонів

18 Ковальов Михайло Петрович обраний за списком міської організації Комуністичної партії України

19 Ковтуненко Анатолій Анатолійович обраний за списком міської організації Партії регіонів

20 Козенко Роман Володимирович обраний по виборчому округу № 1 від міської організації Партії регіонів

21 Коструб Володимир Олексійович обраний за списком міської організації політичної партії "Сильна Україна"

22 Кудінов Микола Іванович обраний за списком міської організації Партії регіонів

23 Кудріна Галина Петрівна обрана за списком міської організації Партії регіонів

24 Кузьменко Антоніна Григоріївна обрана за списком міської організації Партії регіонів

25 Кузьменко Катерина Федорівна обрана по виборчому округу № 22 від міської організації Комуністичної партії України

26 Лисенко Наталія Іванівна обрана за списком міської організації Партії регіонів

27 Малюк Віктор Григорійович обраний за списком міської організації Комуністичної партії України

28 Петізін Василь Олексійович обраний по виборчому округу № 17 від міської організації Партії регіонів

29 Пілавов Маноліс Васильович  обраний за списком міської організації Партії регіонів

30 Поляничко Андрій Іванович обраний за списком міської організації Партії регіонів

31 Попов Олег Миколайович обраний за списком міської організації Комуністичної партії України

32 Рева Володимир Анатолійович обраний по виборчому округу № 7 від міської організації Партії регіонів

33 Родіонов Володимир Олександрович обраний по виборчому округу № 25 від міської організації Партії регіонів

34 Рудницька Олена Василівна обрана по виборчому округу № 14 від міської організації Партії регіонів

35 Рупін Ігор Юрійович обраний за списком міської організації Комуністичної партії України

36 Самофал Павло Федорович обраний по виборчому округу № 9 від міської організації Партії регіонів

37 Святуха Інна Анатоліївна обрана за списком міської організації Комуністичної партії України

38 Сергєєва Ольга Володимирівна обрана по виборчому округу № 24 від міської організації Партії регіонів

39 Смолякова Галина Анатоліївна обрана за списком міської організації Комуністичної партії України

40 Соколов Валерій Вячеславович обраний по виборчому округу № 13 від міської організації Партії регіонів

41 Татарінова Марина Іванівна обрана по виборчому округу № 10 від міської організації Партії регіонів

42 Терещенко Лариса Геннадіївна обрана по виборчому округу № 12 від міської організації Партії регіонів

43 Ткаченко Геннадій Іванович обраний по виборчому округу № 3 від міської організації Партії регіонів

44 Ткаченко Максим Миколайович обраний за списком міської організації Партії регіонів

45 Ткаченко Ольга Юріївна обрана по виборчому округу № 6 від міської організації Партії регіонів

46 Трофім Анатолій Васильович обраний за списком міської організації Партії регіонів

47 Троцан Віктор Олександрович обраний за списком міської організації Партії регіонів

48 Туркін Ігор Леонідович обраний за списком міської організації Партії регіонів

49 Учакіна Олена Анатоліївна обрана по виборчому округу № 19 від міської організації Партії регіонів

50 Федорова Світлана Олександрівна  обрана по виборчому округу № 11 від міської організації Партії регіонів

51 Швецов Сергій Геннадійович обраний по виборчому округу № 15 від міської організації Партії регіонів

52 Шевцов Сергій Георгійович обраний за списком міської організації Партії регіонів

53 Шостак Ігор Михайлович обраний по виборчому округу № 18 від міської організації Партії регіонів

54 Щеголькова Антоніна Анатоліївна обрана по виборчому округу № 26 від міської організації Партії регіонів
 

Похожие статьи:

ОбществоСписок депутатов Артемовского районного в г. Луганске совета

НовостиЕсли бы сегодня у власти была

ОбществоСписок депутатов Луганского городского совета (6 созыв)

НовостиВ Луганске подорожает проезд

Вопросы ЖКХТарифы за тепло ЛГКП "Теплокоммунэнерго" завышенны вдвое

При комментировании материалов сайта соблюдайте правила общечеловеческой этики Понравился материал? Поделитесь с друзьями

Владельцы этого сайта никогда не разделяют точку зрения авторов

По просьбе правообладателей будет удален любой контент, к которому есть обоснованные претензии

[b][/b]
[b]
[/b]