Сьогодні – студент, завтра – платник податків або податківець

25 октября 2012 -
article2504.jpg

 Ми постійно працюємо над тим, щоб податкова служба ставала ближче й зрозуміліше.

 Яскравим прикладом по вихованні податкової культури у молоді є плідна співпраці з Луганським національним аграрним університетом, ректором якого є Валентина Григорівна Ткаченко. Податківців ДПІ в Артемівському районі м. Луганська ДПІ в Артемівському районі м. Луганська разом з професорсько – викладацьким складом ВУЗу провели відкрите заняття з податкової тематики.
Податкова система дуже динамічна та постійно перебуває в процесі реформування, оновлюється законодавчо і структурно. ДПС України пропанує зробити ще кілька кроків щодо лібералізації оподаткування малого та середнього бізнесу, а також посилити контроль за продажем підакцизних товарів та ринком цінних паперів. «…Не може бути партнерських відносин з тими, хто ухиляється від оподатковування. Адже сплачені податки - не просто цифри, а насамперед - це захищені соціальні гарантії, добробут пенсіонерів, учителів і лікарів, всієї громади» зауважила начальник відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю Любов Просяник.
Сьогодні податкова служба стає провідним регулятором інвестиційного клімату. Виключає вибіркове застосування законодавства. Затвердження нових норм оподаткування – це вагомий крок, де на перше місце ставляться побажання платника податку. Податкове реформування з фіскального органа в сервісну службу спрямовано на поліпшення обслуговування платників, це доведено створенням і роботою «Центра по обслуговуванню платників податків».
Студентом запропоновано практичний помічник - новий Інтернет – сервіс ДПС України «Єдина база податкових знань» та «Тиждень податкових консультацій». З метою подолання проявів корупції в органах ДПС за принципом call-back працює сервіс «Пульс податкової». Телефонувати за номером (044) 284-00-07.
Зустріч пройшла в дружній та теплій атмосфері. Найактивніших студентів відзначили подяками – за активну участь волонтера.

ДПІ в Артемівському районі м. Луганська
Луганської області ДПС

Похожие статьи:

НовостиРада готовит народу очередное «покращення» - увеличение налогов

НовостиУкраинцы будут платить налоги электронной смарт-картой

НовостиВ ноябре в украинский бюджет поступила рекордная сумма налогов

НовостиДепутаты предлагают увеличить налоги для богатых

НовостиЗа 10 месяцев этого года государственный бюджет дополнительно получил 3,8 млрд. гривен

При комментировании материалов сайта соблюдайте правила общечеловеческой этики Понравился материал? Поделитесь с друзьями

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1415 просмотров

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Владельцы этого сайта никогда не разделяют точку зрения авторов

По просьбе правообладателей будет удален любой контент, к которому есть обоснованные претензии

[b][/b]
[b]
[/b]